T7S0185504DN
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
T7S0185504DN
Category : Discrete Semiconductor Products Thyristors SCRs - Modules
Product Status : Obsolete
Mounting Type : -
Package : Bulk
Series : -
Mfr : Powerex Inc.
Operating Temperature : -
Number of SCRs, Diodes : -
Package / Case : -
Structure : -
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) : -
Description : SCR PHASE CTRL MOD 550A 1800V